Arena Mocy – największe pole paintballowe w Polsce

Arena Mocy to ogromne pole paintballowe zlokalizowane w Sierakowie niedaleko Krakowa. Cały teren zajmuje ponad 3 hektary i jest podzielony na cztery tematyczne poligony o różnych stopniach trudności. Zabawa w paintball w Arenie Mocy jest przeznaczona dla każdego niezależnie od wieku i stanowi świetny sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Jakie atrakcje można znaleźć na polu paintballowym Arena Mocy?

Pole paintballowe Arena Mocy stwarza graczom optymalne warunki do kreowania ciekawych tematycznych gier, dzięki licznym przeszkodom i atrakcjom umieszczonym na poszczególnych poligonach. W związku z czym można aranżować fascynujące scenariusze z wykorzystaniem wraków samochodowych, bunkrów, tuneli, czy specjalnych rur. Dodatkowo do dyspozycji klientów oddano profesjonalną strzelnicę, gdzie można doskonalić swoje umiejętności lub organizować zawody.

Imprezy firmowe z Areną mocy
Imprezy firmowe z Areną mocy

Jakie rodzaju wydarzenia warto organizować na polu paintballowym Arena Mocy?

Gra w paintball jest bardzo interesującą i przyjemną formą rozrywki dla klientów w niemal każdym wieku. Dlatego wiele osób wybiera paintball jako jedną z atrakcji na wieczór kawalerski, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, a nawet wycieczki szkolne. Zabawa na polu paintballowym Arena Mocy jest w pełni bezpieczna, a jednocześnie dostarcza dużej dawki adrenaliny. Ponadto pole paintballowe Arena Mocy jest w stanie pomieścić grupy liczące nawet do 150 osób.

Jak zacząć grać w paintball?
Jak zacząć grać w paintball?

Jak zacząć grać w paintball?

Do gry w paintball nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy zarezerwować jeden z czterech dostępnych torów, przyjechać na miejsce kilka minut przed czasem i odebrać niezbędny sprzęt, w tym profesjonalne markery paintballowe. Następnie należy wysłuchać wskazówek instruktora i ubrać specjalną odzież ochronną. Gdy wszystkie zasady gry będą jasne i klarowne dla graczy, można rozpocząć rozgrywkę. Jeśli dla większości uczestników będzie to pierwsza gra, warto wybrać tor o mniejszym stopniu trudności na przykład Arena Hana, czy Świątynie Jedi. Natomiast dla bardziej doświadczonych osób przygotowano tor Kessel i tor Dandoran.

Zatem szukając dużego pola paintballowego z potencjałem do rozegrania wielu ciekawych potyczek, warto rozważyć ofertę Areny Mocy. W tym miejscu bowiem można przeżyć fajną przygodę i spędzić miło czas zarówno w gronie rodzinnym, jak i ze znajomymi z pracy.

Pole Paintballowe Arena Mocy
Pole Paintballowe Arena Mocy

 

Jak wygląda rozgrywa w Arenie Mocy – Film

Co jeszcze można znaleźć w Arenie Mocy ?

W Arenie Mocy po za paintballem jest mnóstwo innych atrakcji takich jak sklub BezSpin w którym można znaleźć różnego rodzaju atrakcje typu gry, klocki lego, pobawić się autami zdalnie sterowanymi. Obezjrzyj film poniżej aby dowiedzieć się więcej.

Gdzie znajduje się Arena Mocy ?

Arena Mocy znajduje się zaledwie 20 minut jazdy od Krakowa w miejscowości Sieraków.

Adres: Sieraków 77
32-410 Sieraków obok Dobczyc
Zaledwie 20 min jazdy od miasta Kraków

DANE KONTAKTOWE:

Telefon: (+48)506 018 120
E-mail kontakt@arenamocy.pl